در این ساعات برای شما دوستان عزیز لیست کامل بسته های اینترنتی های ایرانسل را به توضیحات و کدهای مربوط به  هربسته را قرار داده ایم برای مشاهده این اطلاعات به ادامه مطلب بروید

در این طرح که مدت زمان آن یک هفته است 20 پیامک داخل شبکه رایگان، 10 دقیقه مکالمه داخل شبکه رایگان و 75 مگا بایت اینترنت رایگان دریافت می کنید. تعرفه آن به صورت زیر است:

بسته افزایشی ترکیبی

مدت زمان استفاده رایگان

قیمت

10 دقیقه مکالمه بین خطوط رایگان ،20 پیامک داخل شبکه رایگان و 75 مگابایت اینترنت رایگان

یک هفته

10،000 ریال

برای فعالسازی به خرید شارژ و شارژ کردن می بایست کد:

*140*6*1*#

و برای اطلاع از میزان شارژ این طرح از کدهای زیر استفاده شود:

نوع مصرف

کد دستوری

مکالمه

*140*6*3*1*#

پیامک

*141*3#

اینترنت همراه

*141*10#
بسته های حجمی ایرانسل


ايرانسل ديگر بسته هاي محدود ماهيانه خود را مشتريان ارائه نميدهد.براي بسته ها محدوديت حجمي قائل شدند.در جدول زير بسته هاي جديد ايرانسل همراه با تعرفه هاي جديد را ملاحظه ميكنيد
همان‌طور که در جدول فوق مشاهده می کنید، این امکان برای شما فراهم شده است که بر اساس برآورد خود از نیازتان به اینترنت، هریک از بسته های افزایشی اینترنت همراه را که مایل باشید، انتخاب نمایید. برای مثال اگر احساس می کنید در هفته پیش روی، مثلاً ۸۰۰ مگابایت به اینترنت احتیاج دارید، با پرداخت ۴۰.۰۰۰ ریال و با سفارش بسته محدود ۸۰۰ مگابایتی از مهلت ۷ روزه استفاده از آن برخوردار شوید.

شیوه فعال سازی بسته افزایشی GPRS ایرانسل
شما مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می توانید به آسانی و در هر زمان که مایل باشید، طرح پیشرفته بسته افزایشی خدمات GPRS را برای خط ایرانسل خود فعال کنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید. برای فعال‌سازی، تنها کافیست کدهای دستوری بالا را از خط خود شماره گیری کنید.

توجه:

هر مشترک دائمی یا اعتباری، در طول ۲۴ ساعت، تنها یک بار مجاز به خرید هر یک از بسته های افزایشی GPRS ایرانسل می باشد و تقاضای خرید بسته افزایشی جدید، تنها ۲۴ ساعت پس از خرید بسته قبلی، قابل ارائه است.


قابلیت تمدید بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل
در صورتی که مشترک مایل باشد نسبت به سفارش بـستـه افـزایشـی جدید اقدام نماید، می‌تواند باقیمانده اعتبار دوره قبل (تعداد روزهای باقی مانده از بسته) را در دوره جدید نیز مصرف کند. بدین ترتیب، اگر مشترکی زودتر از پایان تاریخ انقضای بسته خود، اقدام به تمدید و سفارش مجدد بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل نماید، مدت زمان و حجم باقی مانده از بسته قبلی به مدت و حجم بسته جدید اضافه خواهد شد. توجه داشته باشید که مشترکین ایرانسل، محدودیتی در تمدید بسته‌های افزایشی GPRS نخواهند داشت و با این کار، مدت باقیمانده از بسته‌های پیشین را از دست نمی‌دهند.
برای مثال، اگر شما یک بسته ۸۰۰ مگابایتی ۷ روزه را قبلا خریداری کرده و به جای روز هفتم در روز پنجم ، همان بسته افزایشی را سفارش دهید به طوریکه از بسته قبلی تان ۱۰۰ مگابایت و ۲ روز اعتبار باقی مانده باشد، بسته جدید دارای ۹۰۰ مگابایت و ۹ روز اعتبار خواهد بود

حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته های افزایشی ایرانسل با توجه به قابلیت تمدید این بسته ها، ۹۰ روز خواهد بود.

نحوه اطلاع از حساب:
شما همچنین می توانید برای اطلاع از وضعیت حساب بسته افزایشی GPRS خود، کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره گیری کنید:

بسته هاي افزايشي ايرانسل


برچست ها : ,,,,,,,,